Petersell ja murulauk potis (Eesti) Grüne Fee

Saadavus ladudes:

TALLINN: 23

TARTU: Laost otsas

Tootekood: 9123

170tk12 tk/kast 10€/kg

23 in stock.

Hind sisaldab KM

Tootja info:
Hea kaks ühes komplekt kõrgelt hinnatud maitsetaimedest. Koos sobib neid lisada nii salatitesse, suppidesse kui ka lihtsalt erinevate roogade kaunistamiseks.

Murulauk on tuntud maitsetaim salatite ja suppide koostises. Sobib hästi ka võileibade peale. Sibulapealsetest mahedama maitsega. Väga hea toidukõrvase salati saab värskest murulaugust, koos tomati, kurgi ja hapukoorega. Kõige parem on see muidugi värskelt, aga väga hästi sobib ka kuivatatult.

Petersell on hinnatud ja kõrge C-vitamiini sisaldusega maitsetaim. Sobib kasutada nii värskelt kui kuivatatult. Lisatakse suppidele, liha- ja kalaroogadele, köögiviljatoitudele, kastmetesse ja salatitesse. Väga hea erinevate roogade kaunistamiseks. Lisaks toimib petersell ainevahetust soodustavalt.

Kuidas säilitada?
Kõige sobilikum temperatuur säilitamiseks on +4…+8 kraadi. Seetõttu on kõige lihtsam potis taime hoida kontrollitud temperatuuriga jahedas ruumis nagu sahver või külmkapp. Pikemal säilitamisel on tarvilik korra päevas ka kergelt kasta. Võib hoida koos potiga ka veeklaasis, aga ikka jahedas. Soojas taim närbub kiiremini.

Kaal 0.17 kg