Meist

AS Bambona on 1994.aastal asutatud hulgikaubandusettevõte, mille põhitegevuseks on värskete puu- ja köögiviljade Eestisse toomine ning nende realiseerimine enamjaolt kohalikul turul.

Meie põhilised hankijad asuvad Euroopas – eelkõige Hispaanias, Itaalias, Hollandis, Belgias, Prantsusmaal, Saksamaal, Ungaris, Poolas ja Leedus. Vähesel määral toome kaupu Eestisse ka kolmandatest riikidest. Samuti teeme väga tihedat koostööd Eestis tegutsevate puu- ja köögiviljakasvatajatega.

Meie klientideks on enamik Eestis tegutsevaid jaemüügikette, samuti varustame puu- ja köögiviljadega paljusid väiksemaid kauplusi, HoReCa sektorit, koole-lasteaedasid ning riigikaitsega tegelevaid institutsioone.

Meil on kaks laohoonet – Tallinnas Peterburi teel asuvast laost teenindame enamjaolt Põhja-Eesti piirkonna kliente ja Tartu Teguri tänava laost Lõuna-Eesti piirkonda.

Viimase kümne aasta jooksul oleme olnud pidevalt tööandjaks 75 – 100 töötajale.

Alates 2014.aastast müüme ka paljusid mahe puu- ja köögivilju.
Mahetoodete klientideks on peamiselt erakliendid ja mahetoodete müügile spetsialiseeruvad poed.

Alates 2019 aastast oleme laiendanud sortimenti, eesmärgiga pakkuda klientidele võimalust saada kõik vajalik ühest kohast. Kaubavaliku suurendamisel oleme silmas pidanud peamiselt suurköökide vajadusi, samas saab kõik vajaliku ka kontorisse ja koju. Kaubavalik on pidevas täiendamises.

Koostööpartnerid Bambonast